Технічна документація

ПРО НАС

ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс» спеціалізується на постачанні та встановленні холодильного обладнання. Завдяки тривалій роботі на ринку ми володіємо чималим досвідом у сфері промислового холоду, який використовуємо у роботі з нашими замовниками.

Наша компанія працює без посередників з визнаними у світі виробниками холодильного обладнання, ми постійно аналізуємо та впроваджуємо найновіші досягнення в галузі зберігання.

Ми знаємо, як перетворити наші знання та досвід у Ваш успіх!

Відгуки про нас

Нам дуже важливо, щоб кожен клієнт був задоволений нашою роботою.

Комплекс по зберіганню ФГ "Ґрін Ґарден"

Фермерське господарство “Ґрін Ґарден”
с.Новосілки, Львівська обл.

Наше господарство плідно співпрацює з компанією «СВ-Холод Захід Плюс». У процесі своєї діяльності фахівці компанії підтвердили свій високий професійний статус та креативність у вирішенні поставлених завдань. Також хочеться відзначити уважне ставлення до наших запитів, оперативність надання консультацій і пояснень. Можу рекомендувати ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс»  як надійного партнера.

-Олег Рудницький 15 липня 2016 року

Комплекс по зберіганню ФГ "Ґрін Ґарден"

Фермерське господарство Тодосійчук В.І.
с.Недобоївці, Чернівецька обл.

ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс» – це команда професіоналів, що у своїй роботі застосовують новітні технології у галузі зберігання плодоовочевої продукції. Фахівці цієї компанії запропонували таке інженерне вирішення задачі по зберіганню яблук, яке забезпечує не тільки високу якість зберігання, а й енергоефективність.  На українському ринку ця фірма зарекомендувала себе однією з кращих і надійних організацій

– В’ячеслав Тодосійчук  20 вересня 2015 року

reweiw-2
20141229141530

Наші послуги

Ми надаємо повний комплекс послуг – від проектних розробок до постачання обладнання, його монтажу, гарантійного та післягарантійного обслуговування.