Проектування

slide01

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Запорукою успіху в будь-якій справі є якісне планування та проектування. Створення нового проекту передбачає роботу проектувальників, конструкторів, технологів. Фахівці інженерної групи компанії «СВ-Холод Захід Плюс» – це професіонали з креативним технічним мисленням та чималим практичним досвідом. Ми переконані, що фахове проектування перед остаточним підбором обладнання та монтажем –  це необхідна складова якісної послуги. Наявність проекту суттєво спрощує у майбутньому обслуговування обладнання.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

На стадії проектування важливо врахувати  усі можливі фактори, які впливатимуть на якість роботи холодильного обладнання, а саме:

  • Призначення системи холодопостачання (вид продукту, який потрібно охолодити чи заморозити);
  • Геометричні розміри приміщення (камери);
  • Температурні режими(навколишнього середовища, продукту на вході);
  • Обсяги та режим завантаження камер;
  • Конструктивні особливості будівлі (товщина теплоізоляції) тощо.
srv-2
10665128_861249040561455_2961052690739944645_n
pro-1

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Кожен  проект – це унікальна розробка, що враховує всі технічні особливості та фінансові побажання замовника. Своїм клієнтам ми пропонуємо лише найкраще – матеріали та комплектуючі провідних світових виробників, а також застосування енергоощадних техтологій з можливістю мінімізації наступних експлуатаційних витрат.

srv-3

Розрахунок проекту

Завантажте наш опитувальний лист  та заповніть його. Надішліть нам заповнений опитувальний лист для розрахунку Вашого проекту

Завантажити заповнений файл