Монтаж холодильного обладнання

xl_9ac56efd-8d7a-4583-ba12-8593e6426018

20 РОКІВ ДОСВІДУ

Компанія СВ-ХОЛОД ЗАХІД ПЛЮС займається монтажем та сервісним обслуговування холодильного обладнання по всій Україні!

Все просто: грамотний проект + якісний монтаж і подальше сервісне обслуговування – це необхідні складові для надійної роботи обладнання.

Після проектування і постачання обладнання на об’єкт починається найбільш складний процес – монтажні роботи. Ми здійснюємо монтаж як на новозбудованих об’єктах, так і на існуючих виробництвах, мінімізуючи при цьому вплив на виробничий процес.

Керівник монтажно-сервісного відділу: +38 (050) 431-03-71

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Монтаж проводиться на основі проекту та схем, розроблених інженерною групою, та включає в себе встановлення повітроохолоджувачів та конденсаторів, монтаж центральної холодильної установки (агрегату, компресорної станції), прокладення трубопроводів та електричних кабелів, встановлення автоматики.  Агрегатування здійснюється фахівцями ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс», що дозволяє одночасно мінімізувати фінансові витрати та врахувати всі особливості кожного конкретного технічного завдання.

srv-2
maneurop-instalador-630x454
05-1

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Досить часто монтажні роботи доводиться виконувати у дуже стислі строки. Наші спеціалісти якісно виконують найрізноманітніші задачі, як по рівню складності так і по термінах роботи. У розпорядженні працівників компанії «СВ-Холод Захід Плюс» є уся необхідна техніка ти пристрої.

Протягом усього періоду проведення монтажних робіт здійснюється технічний супровід нашими інженерами з обов’язковим виїздом на об’єкт, особливо для підключення систем автоматизації, налаштування контролерів та запуску інженерної системи в цілому. Також ми проводимо навчання персоналу замовника щодо дотримання правил експлуатації холодильного обладнання.

srv-3

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ПО МОНТАЖУ ТА СЕРВІСУ

Код перевірки:

captcha

Введіть код перевірки:*