Монтаж

rds_homepage_header_construction212

ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?

Все просто: грамотний проект + якісний монтаж і подальше сервісне обслуговування – це необхідні складові для надійної роботи обладнання.

Після проектування і постачання обладнання на об’єкт починається найбільш складний процес – монтажні роботи. Ми здійснюємо монтаж як на новозбудованих об’єктах, так і на існуючих виробництвах, мінімізуючи при цьому вплив на виробничий процес.

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ

Монтаж проводиться на основі проекту та схем, розроблених інженерною групою, та включає в себе встановлення повітроохолоджувачів та конденсаторів, монтаж центральної холодильної установки (агрегату, компресорної станції), прокладення трубопроводів та електричних кабелів, встановлення автоматики.  Агрегатування здійснюється фахівцями ТзОВ «СВ-Холод Захід Плюс», що дозволяє одночасно мінімізувати фінансові витрати та врахувати всі особливості кожного конкретного технічного завдання.

srv-2
nr__3933
05-1

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД

Досить часто монтажні роботи доводиться виконувати у дуже стислі строки. Наші спеціалісти якісно виконують найрізноманітніші задачі, як по рівню складності так і по термінах роботи. У розпорядженні працівників компанії «СВ-Холод Захід Плюс» є уся необхідна техніка ти пристрої.

Протягом усього періоду проведення монтажних робіт здійснюється технічний супровід нашими інженерами з обов’язковим виїздом на об’єкт, особливо для підключення систем автоматизації, налаштування контролерів та запуску інженерної системи в цілому. Також ми проводимо навчання персоналу замовника щодо дотримання правил експлуатації холодильного обладнання.

srv-3