КОМЛЕКС ПО ЗБЕРІГАННЮ ФГ “ҐРІН ҐАРДЕН”

Новини  /  КОМЛЕКС ПО ЗБЕРІГАННЮ ФГ “ҐРІН ҐАРДЕН”

“Свій до свого по своє”

Ще років з десять тому частка імпортних фруктів на українському ринку була просто вражаючою. Це стосувалося не тільки екзотичних бананів, ананасів та цитрусових, а й навіть таких “традиційно українських” яблук, груш та слив. Більшість з нас реально розуміла причини такого стану речей, об’єктивно дорікаючи владі за непідтримку вітчизняних аграріїв, за шалений податковий тиск, відсутність можливості кредитування тощо. Але є серед українців романтики, які ламають стереотипи про неможливість реалізації великих проектів у галузі сільського господарства. Саме з такою людиною звела доля компанію “СВ-Холод Захід Плюс”. Пан Олег Рудницький успішно довів, що наполеглива праця, віра у власні сили та любов до рідної землі не мають на своєму шляху жодних перепон.

Комплекс по зберіганню плодоовочевої продукції у с.Новосілки Буського району – це сучасне сховище потужністю 2 тис. тонн, обладнане за європейськими стандартами. Фахівці компанії “СВ-Холод Захід Плюс” брали безпосередню участь у створенні цього комплексу, а саме системи холодозабезпечення.

Для оптимальної роботи комплексу було застосовано:

  • повітроохолоджувачі агро-серії компанії Kelvion – європейського лідера з виробництва теплообмінного обладнання;
  • компресорну станцію на базі компресорів Bitzer з вбудованим інвертором – для точного підтримання робочих режимів та  оптимізації витрат на електроенергію;
  • сучасну систему диспетчеризації та збору данних фірми Danfoss, що дозволяє дистанційно здійснювати постійний контроль та управління системою холодозабезпечення.

Олег Рудницький:

Важка і наполеглива праця.
Красиво на фото – в житті все нелегко і непросто.
Але я це люблю!

 

nr__3868

Більше фото дивіться у нашій галереї