Холодильне обладнання овочесховищ

1a

ВИКЛИКИ ЧАСУ

Компанія “СВ-Холод Захід плюс” вже більше 20 років займається розробкою проектів, підбором та монтажем холодильного обладнання для овочесховищ під ключ по всій Україні!

З кожним роком все більше господарств відмовляються від примітивних методів на користь сучасних технологій зберігання овочів. Це зумовлено і постійно зростаючою конкуренцією, і бажанням уникнути фінансових втрат, пов’язаних з неправильним зберіганням.

Існує два принципово різних методи зберігання:
 • Контейнерне зберігання;
 • Зберігання овочів навалом.
Зберігання овочів навалом – один з найкращих та найбільш розповсюджених типів зберігання картоплі та цибулі перед переробкою.

Для виконання усіх необхідних технологічних етапів зберігання овочів навадом (сушка, лікування, охолодження) використовується таке обладнання:

Осьові вентилятори AFM мають високу продуктивність  при низькому рівні енергоспоживання. Рівень шуму цих вентиляторів надзвичайно низький. Мотори вентиляторів захищені від пергріву термостатом. Лопаті та корпус оснащені спеціальним покриттям, що запобігає забрудненню.   Високоефективні лопаті, жорсткий корпус і продуктивний двигун – як стандарт якості.

mooij-afm-ec-2_0
88-8666022

Автоматика для регулювання швидкості осьових вентиляторів забезпечує якість овочевої продукції та знижує витрати на електроенергію більше, ніж на 35%. Контролер мікроклімату Orion постійно оптимізує швидкість вентилятора.

Впускні і випускні клапани мають високу ізоляційну здатність і довгий гумовий ущільнювач. Вони не потребують додаткового обслуговування. Рами виконані з фанери вкритої захисною плівкою.Поліуретанові ізоляційні панелі вкриті оцинкованим листом з додатковим поліестерним покриттям. Ізоляційні панелі мають товщину від 80 до 120 мм. Клапани керуються надійними електроприводами автоматично.

4
mooij-halfround-duct-1

Рівномірний розподіл повітря в бурті досягається за допомогою підлогових напівкруглих каналів.Секції напівкруглих каналі доступні у різних розмірах. Секції різного розміру сумісні та легко монтуються. Отвори в каналах розташовані в основному знизу, що дозволяє повітрю проникати в найбільш важкодоступну частину бурта. Для рівномірної аерації отвори є і в верхній частині каналу. При виробництві отвори прорізаються в середину, щоб гострі краї не пошкодили продукцію.    Вентиляція – найважливіша частина грамотної системи зберігання.

Альтернативою навальному є контейнерний спосіб зберігання овочів.

Цей спосіб дозволяє легко розділити продукти різного типу та ізолювати їх один від одного. Цей метод ідеально підходить для зберігання насіннєвої та столової картоплі, а також має свої переваги при зберіганні цибулі.

Розрізняють три типи технологій контейнерного зберігання: продуву, обдуву та аспірації.

Технологія обдуву передбачає використання повітрозмішуючих установок з компактними охолоджувачами. Кулери можуть працювати з зовнішньою вентиляцією та охолодженням. Повітря циркулює між рядами контейнерів.

qml-60-2
mooij-pressure-3_1

При використанні примусової вентиляції (системи продуву) повітря проникає всередину контейнерів для сушки, охолодження або обігріву. Між двома контейнерами формується канал, який закриває надувний рукав. Потік повітря через борти рівномірно проникає у всі контейнери та пронизує їх у горизонтальному напрямку.

При використанні аспіраційних систем продукт сушиться, охолоджується або обігрівається навіть всередині контейнера. Аспіраційні системи надійні та прості в експлуатації. Між двома рядами контейнерів формується канал, який накривається спеціальним покриттям. Потік повітря пронизує контейнери в горизонтальному напрямку.

mooij-aspiration-cover-1

Кожен з методів зберігання має свої переваги та недоліки:

Зберігання овочів навалом:

Переваги:

 • можливість ефективної сушки та лікування в період після збору врожаю;
 • невеликі капіталовкладення;
 • рівномірність повітряного потоку по всьому об’єму.

Недоліки:

 • складніше завантаження та розвантаження продукції;
 • більші експлуатаційні енергозатрати в порівнянні з контейнерним зберіганням;
 • підходить тільки для певних видів овочів (картопля, цибуля).

Контейнерне зберігання:

Переваги:

 • покращена складська логістика;
 • низький рівень пошкодження продукції;
 • можливість зберігання різних продуктів в різні періоди року.

Недоліки:

 • ефективність сушки нижча, ніж при зберігання навалом;
 • потреба у контейнерах;
 • охолодження відбувається повільніше, від зовнішніх сторін до центру контейнера.

БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ СПЕЦІАЛІСТА ПО ОВОЧЕСХОВИЩАМ

Код перевірки:

captcha

Введіть код перевірки:*