CHILLVENTA 2016 – НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ХОЛОДУ

Новини  /  CHILLVENTA 2016 – НАЙНОВІШІ ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ХОЛОДУ

Chillventa 2016 – головний міжнародний форум галузі

Фахівці компанії «СВ-Холод Захід Плюс» знову брали участь у грандіозній події – виставці світового масштабу. Будучи спеціалізованим заходом,  Chillventa збирає на своєму майданчику ключових гравців у галузі холодильного, кліматичного, вентиляційного та теплонасосного обладнання.

Chillventa 2016 в цифрах:

  • площа експозиції зросла на 13% порівняно з попередньою;
  • кількість відвідувачів перевищила 30 тис. осіб;
  • 95% експонентів досягли своїх найбільш важливих цільових груп;
  • 93% учасників налагодили нові ділові зв’язки;
  • 87% учасників очікують помітного зростання у бізнесі;
  • 63% відвідувачів виставки приїхали з Європейського Союзу, 19% з інших європейських країн, 13% з Австралії, Азії та Африки, а також 4% з Америки.

Професіоналами для професіоналів – спеціалізовані форуми пропонують знання з перших рук

На всіх трьох форумах відомі доповідачі представили більш, ніж 120 доповідей на найбільш актуальні теми. З найновішими розробками та інноваційними рішеннями у сфері енергоефективності та енергозбереження можна було знайомитися протягом усіх трьох днів роботи виставки.

Даніела Ханкель (директор виставки):

“Ми виходили з того, що експоненти, як і минулого разу, скористаються можливістю, щоб винести на суд фахівців свої інновації та найновіші розробки. Більше того, багато компаній заздалегідь повідомили нам, що для них Chillventa стала єдиною виставкою в Європі, на якій вони готові презентувати себе і свою продукцію.”

Ми завжди в тренді інновацій

Унікальний потенціал провідної світової виставки холодильного обладнання  – це можливість залучення нових контактів серед визнаних у світі фахівців у галузі промислового холоду.

Kelvion, Guntner, Bitzer,  Thermofin, Danfoss, Isolcell – давні партнери нашої компанії, як і багато інших світових лідерів у виробництві холодильного обладнання презентували свої розробки на майданчику Chillventa 2016. Ми, в свою чергу, завжди готові реалізувати інноваційні ідеї для задоволення потреб наших клієнтів.

Більше фото з Chillventa 2016 дивіться тут